Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Arnäs IF

Följ

Arnäs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Arnäs IF
Välj lag

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Gideälvdal UF F10-11 (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Hägglunds IoFK P12 Röd (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Kramfors (hemma) F-12


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch Arnäsdagen P-14


      10:45
    • 10:00

      Träning P/F-19


      11:00
    • 10:00

      Modo FF (hemma) F-16


      11:00
    • 10:00

      Arnäsdagen Damer div 3


      15:00
    • 10:00

      Köpmanholmen-Bjästa IF 2 (hemma) F-15


      11:00
    • 10:45

      Träningsmatch Arnäsdagen P-14


      11:30
    • 11:15

      Träning P/F-18 Gul


      12:30
    • 11:30

      BK Örnen P13 vit (hemma) P-13


      13:30
    • 11:30

      Hägglunds vit (hemma) F-13


      12:30
    • 11:30

      Träning P/F-18 Blå


      12:30
    • 11:30

      Hägglunds IoFK 1 (hemma) F-16


      12:30
    • 11:30

      Domsjö IF (hemma) F-14


      13:00
    • 11:30

      Själevads IK 2 (hemma) F-15


      12:30
    • 12:00

      Domsjö IF Blå (hemma) F-10


      14:00
    • 13:00

      Träning F-17


      14:00
    • 13:00

      Kramfors (hemma) F-12


      14:30
    • 13:00

      Träning P-17


      14:00
    • 13:00

      Modo FF (hemma) P-15


      14:00
    • 13:00

      Sidensjö IK (hemma) F-14


      14:30
    • 13:00

      Modo FF (hemma) P-16


      14:15
    • 14:00

      Kubikenborgs IF (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Hägglunds IoFK P 11 (hemma) P-11


      15:45
    • 14:00

      Domsjö IF 2 (borta) P-16


      15:15
    • 14:30

      Hägglunds IoFK P13 Röd (hemma) P-13


      16:30
    • 14:30

      BK Örnen (hemma) P-15


      15:30
    • 14:30

      Arnäs IF 4 (hemma) P-16


      15:45
    • 18:00

      Betalning Wasa cup P-10


      19:00
  • 2Sön
    • 10:15

      Modo 1 (hemma) P-14


      11:30
    • 13:00

      Höga Kusten (borta) P-10


      15:00
    • 14:30

      Domsjö blå (hemma) F-13


      16:30
    • 14:45

      BK Örnen F11 (borta) F-11


      16:45
    • 18:00

      Husum (borta) P-14


      19:15
    • 19:00

      Fotografering Damer div 3


      20:00
  • 3Mån
    v.23
    • 16:30

      Träning F-10


      18:30
    • 16:45

      Träning F-16


      18:00
    • 16:45

      Träning F-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:15
    • 17:45

      Träning F-13


      19:15
    • 17:45

      Träning Damer div 3


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 18:00

      Träning F-15


      19:15
    • 18:00

      Träning P-16


      19:15
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning P-10


      20:30
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-13


      20:30
  • 4Tis
    • 16:45

      Träning F-11


      18:00
    • 16:45

      Träning P-15


      18:00
    • 16:45

      Träning F-09


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:20
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:15
    • 18:45

      Träning P-10


      20:30
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Modo FF P11 (borta) P-11


      21:30
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:45

      Träning F-13


      18:00
    • 16:45

      Träning F-15


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:20
    • 17:45

      Träning F-10


      19:45
    • 18:00

      Modo FF (borta) P-16


      19:15
    • 18:00

      Träning F-16


      19:15
    • 18:00

      Träning F-14


      19:15
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:00

      Träning Damer div 3


      20:30
  • 6Tor
    • 08:00

      DM - mer info kommer F-10


      17:00
    • 09:00

      Kramfors-Alliansen grupp a (hemma) P-11


      11:00
    • 09:00

      Träning P-15


      10:15
    • 09:00

      Domsjö IF F-10 Blå (hemma) F-10


      11:00
    • 11:20

      Själevads IK grupp a (borta) P-11


      13:20
    • 12:00

      Härnösands SK F14 (borta) F-10


      14:00
    • 13:00

      Domsjö IF (borta) P-08


      15:00
    • 13:30

      Remsle UIF FF F10 (hemma) F-10


      15:30
    • 13:40

      Domsjö IF grupp a (hemma) P-11


      15:40
    • 15:45

      Hägglunds IoFK F10 Röd (borta) F-10


      17:45
    • 16:00

      Själevad vit (borta) F-13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:45

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:45

      Träning P-14


      20:30
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning F-12


      18:05
    • 19:00

      Kramfors-Alliansen P09 (hemma) P-09


      21:00
    • 19:00

      Själevads IK F09 (borta) F-09


      21:00
  • 8Lör
    • 08:00

      Röbäckscupen F-13


      00:00
    • 09:45

      Träning P/F-18 Gul


      11:00
    • 10:00

      Själevad (borta) F-12


      11:30
    • 10:00

      Träning F-17


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-19


      11:00
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-18 Gul


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-18 Blå


      11:00
    • 10:00

      Köpmanholmen Bjästa FF 1 (borta) F-15


      11:00
    • 10:15

      Moelvens FC (hemma) P-14


      11:30
    • 10:30

      Härnösands SK (borta) F-11


      11:30
    • 11:30

      Köpmanholmen Bjästa FF 1 (borta) F-15


      12:30
    • 12:00

      Röbäcks blå (borta) F-13


      12:45
    • 12:45

      BK Örnen F11 (hemma) F-11


      13:45
    • 13:30

      Domsjö IF F11 Svart (borta) F-11


      14:30
    • 14:00

      Hägglunds IoFK (borta) F-14


      15:30
    • 14:00

      Själevad IK 1 (borta) P-16


      15:15
    • 15:00

      Remsle UIF FF (hemma) F-11


      16:00
    • 16:00

      Stöcke IF (hemma) F-13


      16:45
  • 9Sön
    • 00:00

      Röbäckscupen F-13


      16:00
    • 10:00

      Gideälvdals Ungdomsfotboll (borta) P-16


      11:15
    • 11:00

      Betsele (borta) F-13


      12:00
    • 11:00

      Anundsjö IF (borta) F-14


      12:00
    • 11:00

      Hägglunds Iofk 2 (hemma) F-15


      12:00
    • 11:30

      Hägglunds IoFK P13 Vit (borta) P-13


      13:30
    • 11:30

      Hägglunds IoFK P13 Röd (borta) P-13


      13:30
    • 12:00

      Domsjö IF Svart (borta) F-10


      14:00
    • 12:00

      Molidens IK (borta) P-14


      13:15
    • 14:00

      Frösö IF (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Köpmanholmen-Bjästa IF (borta) F-16


      15:00
    • 15:00

      Obbola vit (hemma) F-13


      16:00
    • 15:00

      Hägglunds IoFK 2 (borta) P-16


      16:15
    • 15:30

      Köpmanholmen-Bjästa IF 2 (hemma) P-15


      16:30
    • 15:30

      Själevads IK 1 (borta) P-15


      16:30
    • 16:00

      Husum (borta) F-12


      17:30
    • 16:30

      Kramfors-Alliansen (hemma) P-10


      18:00
    • 16:30

      BK Örnen 2 (borta) F-16


      17:30
    • 16:45

      Hägglunds IoFK 3 (hemma) P-15


      17:45
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      20:00
  • 10Mån
    v.24
    • 16:30

      Träning F-10


      18:10
    • 16:45

      Träning F-16


      18:00
    • 16:45

      Träning F-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:15
    • 17:45

      Träning F-13


      19:15
    • 17:45

      Träning Damer div 3


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-15


      19:15
    • 18:00

      Träning P-16


      19:15
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning P-10


      20:30
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
  • 11Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning P-15


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 16:45

      Träning F-09


      18:00
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      BK Örnen 2 (hemma) F-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:15
    • 19:00

      Själevad (hemma) F-12


      20:30
    • 19:15

      Hägglunds IoFK F10 Röd (hemma) F-10


      21:15
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
  • 12Ons
    • 16:00

      Varuplock COOP Damer div 3


      21:00
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:45

      Träning F-13


      18:00
    • 16:45

      Träning F-15


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:20
    • 17:45

      Träning F-10


      19:10
    • 18:00

      Träning F-16


      19:15
    • 18:00

      Träning F-14


      19:15
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:00

      Träning Damer div 3


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 13Tor
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:45

      Träning F-09


      18:00
    • 16:45

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Sidensjö IK (borta) F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:45

      Träning P-14


      20:30
    • 19:00

      Forsmo IF (hemma) Damer div 3


      21:00
    • 19:00

      Sollefteå GIF FF 1 (borta) P-09


      21:00
    • 19:15

      Träning P-08


      20:15
    • 19:30

      Modo FF P11 (hemma) P-11


      21:15
  • 14Fre
    • Heldag

      Hudik cup F-10

    • 16:00

      Hudik Cup 2024 F-09


      00:00
    • 17:00

      Hägglunds IoFK 2 (borta) P-15


      18:00
    • 20:00

      Hudik Cup 14-16/6 F-12


      00:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Hudik Cup 2024 F-09

    • Heldag

      Hudik Cup 14-16/6 F-12

    • Heldag

      Träning F-14

    • 06:30

      Varuplock COOP Damer div 3


      13:00
    • 09:00

      Hägglunds IoFK (hemma) F-14


      18:00
    • 09:00

      Andra lag (hemma) F-17


      11:40
    • 09:30

      Hägglunds IoFK 3 (hemma) F-16


      10:30
    • 09:45

      Träning P/F-18 Gul


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-19


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-18 Gul


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-18 Blå


      11:00
    • 10:30

      BK Örnen 2 (borta) F-15


      11:30
    • 11:00

      Modo FF (hemma) F-16


      12:00
    • 11:30

      Domsjö IF F11 Blå (hemma) F-11


      13:30
    • 12:30

      Köpmanholmen-Bjästa IF (hemma) P-17


      12:45
    • 12:30

      Hägglunds IoFK (hemma) P-17


      12:45
    • 12:55

      BK Örnen Örnsköldsvik (borta) P-17


      13:10
    • 13:20

      BK Örnen Örnsköldsvik (borta) P-17


      13:35
    • 13:20

      Själevads IK (borta) P-17


      13:35
    • 13:45

      Domsjö IF (borta) P-17


      14:00
    • 14:30

      Domsjö IF (borta) P-17


      14:45
    • 14:30

      Domsjö IF (borta) P-17


      14:45
    • 14:55

      Själevads IK (hemma) P-17


      15:10
    • 15:20

      BK Örnen Örnsköldsvik (borta) P-17


      15:35
    • 15:45

      Modo FF (hemma) P-17


      16:00
    • 15:45

      Köpmanholmen-Bjästa IF (hemma) P-17


      16:00
    • 23:00

      Arnäs IF Lag 2 (hemma) P-17


      00:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Hudik Cup 2024 F-09


      17:00
    • 00:00

      Hudik Cup 14-16/6 F-12


      13:00
    • 00:00

      Arnäs IF Lag 2 (hemma) P-17


      23:10
    • 09:00

      Hägglunds IoFK (hemma) F-14


      15:00
    • 10:00

      Anundsjö IF P 13 (borta) P-13


      12:00
    • 10:15

      Hägglunds IoFK (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Köpmanholmen Bjästa FF 3 (hemma) F-15


      12:00
    • 12:00

      Höga Kusten (borta) Damer div 3


      14:00
    • 12:00

      Molidens IK (borta) P-14


      13:15
    • 12:15

      BK Örnen 2 (hemma) P-16


      13:30
    • 13:30

      Hägglunds IoFK P13 Vit (hemma) P-13


      15:30
    • 13:30

      BK Örnen 1 (hemma) P-16


      14:45
    • 14:00

      Bergs IK (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Domsjö IF vit (borta) P-12


      16:00
    • 14:45

      Hägglunds IoFK 3 (hemma) P-16


      16:00
    • 15:00

      Själevad grön (hemma) F-13


      17:00
    • 15:00

      Gideälvdal 1 (borta) P-14


      16:15
    • 15:30

      Själevads IK 2 (borta) P-15


      16:30
    • 16:00

      Hägglunds IoFK 1 (hemma) P-16


      17:15
    • 17:30

      BK Örnen (hemma) P-15


      18:30
  • 17Mån
    v.25
    • 10:00

      Intersport Football Camp 2024 F-10


      00:00
    • 16:30

      Träning F-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F-16


      18:00
    • 16:45

      Träning F-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:15
    • 17:45

      Träning F-13


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 18:00

      Träning F-15


      19:15
    • 18:00

      Träning P-16


      19:15
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning P-10


      20:30
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
  • 18Tis
    • Heldag

      Intersport Football Camp 2024 F-10

    • 12:00

      Varuplock COOP Damer div 3


      20:00
    • 16:45

      Träning P-15


      18:00
    • 16:45

      Träning F-09


      18:00
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Kvällsaktivitet F-11


      20:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:20
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:15
    • 18:45

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
  • 19Ons
    • Heldag

      Intersport Football Camp 2024 F-10

    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:45

      Träning F-13


      18:00
    • 16:45

      Träning F-15


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:20
    • 18:00

      Hägglunds 2 (hemma) P-14


      19:15
    • 18:00

      Träning F-16


      19:15
    • 18:00

      Träning F-14


      19:15
    • 18:15

      Hägglunds IoFK 2 (borta) F-16


      19:15
    • 19:00

      Hägglunds IoFK F10 Vit (borta) F-10


      21:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:00

      Träning Damer div 3


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 20Tor
    • 00:00

      Intersport Football Camp 2024 F-10


      16:00
    • 15:30

      Träning F-12


      16:45
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:30
    • 16:45

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:45

      Träning P-14


      20:30
    • 19:00

      Hägglunds IoFK P08 (hemma) P-08


      21:00
    • 19:00

      Kramfors Alliansen/Bollsta IK (borta) F-09


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Hägglunds IoFK 3 (borta) F-16


      11:00
    • 10:00

      Köpmanholmen-Bjästa IF (borta) P-14


      11:15
    • 11:30

      Gideälvdal UF P 12-13 (hemma) P-13


      13:30
    • 11:45

      Köpmanholmen Bjästa FF (hemma) P-16


      13:00
    • 12:00

      Domsjö svart (borta) F-13


      13:00
    • 13:00

      Moelvens FC (hemma) P-16


      14:15
    • 13:30

      Anundsjö IF P 13 (hemma) P-13


      15:30
    • 14:00

      Domsjö IF P 11 (borta) P-11


      16:00
    • 14:00

      Själevads IK (borta) F-14


      15:30
    • 14:15

      Själevad IK 1 (hemma) P-16


      15:30
    • 15:00

      Domsjö IF vit (hemma) P-12


      17:00
    • 15:00

      Hägglunds IoFK 1 (borta) P-16


      16:15
    • 15:00

      Hägglunds Iofk 2 (borta) F-15


      16:00
    • 15:30

      Köpmanholmen-Bjästa IF 1 (hemma) P-15


      16:30
    • 16:00

      Domsjö IF 1 (borta) F-15


      17:00
    • 16:30

      Sidensjö IK (hemma) P-10


      18:00
    • 16:45

      Gottne/Moliden (hemma) P-15


      17:45
    • 17:00

      Domsjö IF Blå (hemma) P-12


      19:00
    • 17:00

      Domsjö IF 1 (borta) P-15


      18:00
    • 18:00

      KB65 (borta) F-12


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      20:00
  • 24Mån
    v.26
    • 12:00

      Varuplock COOP Damer div 3


      17:00
    • 16:30

      Träning F-10


      18:30
    • 16:45

      Träning F-16


      18:00
    • 16:45

      Träning F-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:15
    • 17:45

      Träning F-13


      19:15
    • 17:45

      Träning Damer div 3


      19:15
    • 18:00

      Träning F-15


      19:15
    • 18:00

      Träning P-16


      19:15
    • 19:00

      Remsle UIF FF (hemma) F-09


      21:00
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning P-10


      20:30
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Domsjö IF F11 Svart (borta) F-11


      21:30
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning F-12


      18:05
    • 16:45

      Träning P-15


      18:00
    • 16:45

      Träning F-09


      18:00
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Själevads IK P12 (borta) P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:15
    • 18:30

      Modo FF F11 (hemma) F-11


      20:30
    • 18:45

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Remsle UIF FF 2 (hemma) Damer div 3


      21:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:00

      Anmälan Kevin Spires Cup 31/8 P/F-18 Gul


      20:00
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
    • 20:00

      Anmälan Kevin Spires Cup P/F-18 Blå


      21:00
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning F-12


      18:05
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:45

      Träning F-13


      18:00
    • 16:45

      Träning F-15


      18:00
    • 18:00

      Domsjö IF Blå (borta) P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:15
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Arnäs IF F-16 lag2 (hemma) F-16


      19:00
    • 18:15

      Nätra GIF (borta) P-16


      19:30
    • 18:30

      Härnösands SK (hemma) F-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 27Tor
    • 16:00

      Junsele lägret 2024 F-10


      00:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:30
    • 16:45

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Domsjö 2 (hemma) F-12


      18:30
    • 18:00

      Piteå Summer Games P-08


      00:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:00

      Junsele läger F-11


      00:00
    • 18:45

      Träning P-14


      20:30
    • 19:00

      Bollsta IK (borta) Damer div 3


      21:00
    • 19:00

      KB65 (hemma) F-12


      20:30
    • 19:00

      Träning F-10


      20:45
  • 28Fre
    • Heldag

      Junsele lägret 2024 F-10

    • Heldag

      Piteå Summer Games P-08

    • Heldag

      Junsele läger F-11

    • 12:00

      Lappland SoccerCup P-12


      00:00
    • 16:30

      Träning F-12


      18:05
    • 19:00

      Kramfors-Alliansen P09 (hemma) P-09


      21:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Junsele lägret 2024 F-10

    • Heldag

      Piteå Summer Games P-08

    • Heldag

      Junsele läger F-11

    • Heldag

      Lappland SoccerCup P-12

    • 09:00

      Bilbolagets Sommarcup F-15


      15:00
    • 09:45

      Träning P/F-18 Gul


      11:00
    • 10:00

      BK Örnen 2 (borta) F-12


      11:30
    • 10:00

      Träning F-17


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-19


      11:00
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-18 Gul


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-18 Blå


      11:00
    • 10:00

      Köpmanholmen Bjästa FF (borta) P-16


      11:15
    • 13:00

      BK Örnen 1 (borta) P-14


      14:15
    • 13:00

      Hägglunds IoFK (borta) F-14


      14:30
  • 30Sön
    • 00:00

      Junsele lägret 2024 F-10


      15:30
    • Heldag

      Piteå Summer Games P-08

    • 00:00

      Junsele läger F-11


      19:00
    • 00:00

      Lappland SoccerCup P-12


      16:00
    • 10:00

      Gottne/Moliden (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      BK Örnen 2 (borta) P-14


      11:15
    • 10:00

      Modo (borta) F-13


      12:00
    • 10:30

      Hägglunds IoFK 1 (borta) P-15


      11:30
    • 11:00

      Köpmanholmen Bjästa FF 1 (hemma) F-15


      12:00
    • 12:30

      Husum IF (hemma) F-15


      13:30
    • 13:30

      Hägglunds IoFK 1 (borta) P-16


      14:45
    • 13:45

      BK Örnen 1 (hemma) P-16


      15:00
    • 14:00

      Moelvens FC (hemma) F-14


      15:30
    • 14:30

      Gideälvdal UF P 12-13 (borta) P-13


      16:30
    • 17:30

      Köpmanholmen-Bjästa IF 2 (hemma) P-15


      18:30
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      20:00
    • 18:45

      BK Örnen (hemma) P-15


      19:45